+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı / Blog

Deniz Manzaralı Balayı Villasında Tatil

Deniz Manzaralı Balayı Villasında Tatil 25.04.2021
Merhabalar sizlere tatilvillacisi.com ile tanışma hikayemizi anlatıcam. Gerçtekten bu anlattıklarımı yaşadıklarım ile birebir anlatıcam. 

Eşimle nikahımızı yaptırdığımızda düğünden sonra hemen balayına çıkacaktık. Bu yüzdende internet üzerinden villa kiralama hizmeti veren bir firma aramaya başladık. Bir çok reklamın içerisinde ve googlede baktığımız sitelerde gerçekten aynı villaların farklı fiyatlarda sunulduğunu görünce gerçekten hangi firmaya güveneceğimizi bilemedik. Bir süre sonra ismiylede dikkatimizi çeken tatil villacisi sitesine girdik ve gerçekten portfoylerinin bir çok firmadan farklı olduğunu gördük.ilk önce siteden bir süre balayı vilları aradıktan sonra gözümüze çarpan özenle hazırlanmış balayı çiftlerine özel birtanesini seçtik. Online rezervasyonumuzu yaptıktan sonra teyit için bizi aradıklarında gerçekten konuşmalar ve hitap şekillerindende profesyonel bir firma olduğunu anladık. Kendileri bize tatilimize geldikten sonra aktiviteler konusundada bir çok konuda yardımcı olabileceklerinide söylediler.

Gün gelip Fethiye villa kiralama hizmetimizi almaya gittiğimizde bizi karşılayan ekip villamiza bizi yerleştirdikten sonra ufak bi information verip gezilecek gidilecek yerleri anlatıp en iyi nasil vaktimizi değerlendirebileceğimizi anlattılar. Biraz dinlendikten sonra ofislerine davet ederek bize tekne turundan , Fethiye yamaç paraşütüne kadar tüm hizmetleri nasil en uygun fiyatlara alabileceğimiz hakkındada bilgi verdiler.

Ertesi gün komple fethiye turu yaptıktan sonra şansımıza meşhur salı pazarınada denk geldik. Alışverişimizide yaptıktan sonra tekrar villamıza döndük. Villamiz korunaklı ve kayaköy fethiyedeydi. Kayaköy fethiye ise tarihi bir bölge ve harika bir ortamdı ama benim en büyük heyecanım yamaç paraşütü yapmaktı. Bir gün sonra şirket bize ayarladığı paraşüt firması ile babadağa çıktık ve oradan harika bir uçuş gerçekleştirdik.

Tatilimizin her gününü dolu dolu yaşamak istiyorduk ve yamaç paraşütünden sonra hemen bir tekne turu ayarlayıp kelebekler vadisi turumuzada gitmiş günümüzü geçirmiş olduk. 12 adalar fethiyenin çok meşhur olduğunuda duyduğumuzdan tatil villacisi şirketini arayıp bize bu tur içinde yardımcı olmalarını istedik ve bunuda bizim için yaptılar. adalar turumuzda  kızıl ada , tersane adası , göcek adası , yassıca adaları ve domuz adasını gezip denize girdik.

Akşam olup villamıza döndükten sonra ise mangalımızı yakıp çok güzel bir akşam yemeğide yaptık. Yaptığımız bir çok etkinlik daha var bunlarıda size 2. yazımda mutlaka anlatıcam. Sizlere yapabileceğim en büyük tavsiye tatilvillacisi.com ile en iyi tatili geçirebileceğinizdir.

DİĞER BLOG KONULARI

Fethiye Kayaköy En iyi Yorum alan Villalar 2.05.2021
kayaköy villa yorumları , en iyi fethiye villa yorumları
Fethiye Tarihinin en eski yerleşim yerlerinden olan Kayaköy´üne Fethiye´nin güneyinden devam etmekte olan dağ yolunu takiple 8 kilometre. Sonra ulaşmak mümkündür.Diğer alternatif olarak, Fethiye´den Ölüdeniz´e ulaşımı sağlamakta olan karayolunun, Hisarönü kavşağından batıya takiple Kayaköy´üne ulaşı... TÜMÜNÜ OKU
Tüm fırsatlardan haberdar olun
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cad. No:132/C Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2018 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
BİZE ULAŞIN