Hakkımızda
logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tatil villacısı ve tatil evim Fethiye ekibi olarak, kiralık villa turizm sektöründeki  yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz ile, sektöre rekabet, yüksek kalite ve beraberinde, Fethiye ve Kalkan bölgesine hakkı olan gerekli büyümeyi getirebilmek  için, faaliyete başladık. Türkiye’de abartısız en nadide tatil beldelerinden olan Fethiye ve Kalkan bölgesinde tatilinizi, sorunsuz, konforlu ve aynı zamanda kaliteli bir şekilde geçirebilmeniz için Tatil villacısı ve tatil evim Fethiye ekibi olarak mesai harcamakta, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı, sektördeki saygın yerimizi alabilme adına, çalışmalarımıza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Tatil villacısı ve tatil evim Fethiye ekibi olarak uzun yıllar bu sektördeki tecrübemizi, günümüzün konfor ve şartlarına uygun olarak bütün misafirlerimizin isteklerini harmanlayarak araştırdık ve tek tek özel olarak oluşturduğumuz portfolyoya uyguladık.

Tatil villacısı ve Tatil evim Fethiye olarak vizyonumuzu Avrupa standartlarında hizmet kalitesi olarak belirledik. Bölgedeki partner firmalarımız aracılığıyla kiralık villa çeşitlerimizle tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla çeşitli günlük aktiviteleri de bölgedeki an rekabetçi fiyatlarla misafirlerimize sunmaktayız.

Bu bölgeyi çok iyi tanımamız ve yerleşik olmamızın avantajları ile misafirlerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı misyon belirledik.

Bölgedeki ofislerimiz ve takımımızın sizi ziyaretleri sırasında bizlerle birebir yüz yüze görüşme fırsatı bulacaksınız.

Tatil villacısı