KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.

Geniş Aileler ve Gruplar İçin

Tatil evleri

Geniş Aileler ve Gruplar İçin Villalar

Yaz mevsiminin başında sevdikleri ile birlikte tatile gitmek isteyenlerin en büyük sorunu kiralık, geniş aileler ve gruplar için villalar konusunda yaşadıkları seçenek sıkıntısıdır.Hem ekonomik hem de yeterli sayıda yatak odası bulunan modern bir yazlık villa bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü kiralama amacıyla yapılan villaların çoğunun büyüklüğü 2 yatak odası ve bir salondan ibarettir. Daha büyük villa bulunsa bile astronomik kiraları sebebiyle vazgeçilir. Kiralık, geniş aileler ve gruplar için villalar konusunda yaşanılan seçenek azlığı ve fiyat fahişliği yüzünden çoğu zaman birlikte tatil planları ertelenir.
Tüm yılın yorgunluğunu ailesiyle veya tüm arkadaşlarıyla bir arada, güzel bir yaz tatilini villa kiralama ile atmak isteyenlerin aklına gelen ilk seçenek olan büyük bir villa kiralamak ta bu sebeple çok zordur. Yaz tatilinde sevdikleri ile bir arada olmanın bir diğer alternatifi de otelde kalmaktır. Ama ne yazık ki yabancı turistlere uygulanan düşük fiyatları ve ultra her şey dahil sistemini yerli turiste tercih eden otel sahipleri, bizler kendi ülkemizde tatil yapmak isteyince 4-5 kat fazla fiyat talep ederler. Ayrıca otelde kalmak istemeyen, daha samimi ve mahrem bir ortam olması sebebiyle yazlık bir evde tatil yapmak isteyenler için de villa daha cazip bir seçenektir.
Tüm bu faktörleri bir araya getirince kiralık, geniş aileler ve gruplar için villalar konusunda hayal kırıklığına uğrayan tatilcilerin bu ihtiyacına bir çözüm bulmak amacıyla yola çıktık. Müşterilerimizin isteklerine, yaşam şekline, inançlarına ve tatil anlayışına uygun çok sayıda büyük villa seçeneği ile bu alandaki talepleri karşılıyoruz. Denize yakın, deniz  manzaralı, orman veya dağda, havuzlu, tesettürlü ailelere uygun tam korunaklı, çok sayıda yatak odası ve banyosu bulunan, içinde ihtiyaç duyulacak her türlü eşya ve konforun yer aldığı lüks villalarımız ve ekonomik fiyatlarımız ile kalabalık tatillerinizin doğru adresiyiz.
Tertemiz bir villada gönlünüzce tatil yapmak, ister havuz, ister deniz, ister dağ havasının tadını çıkarmak için her büyüklük ve fiyatta villalarımız ile hizmetinizdeyiz.