KİRALİK VİLLA

Konum

Giriş

Çıkış

Misafirler

Yetişkinler 13 ve üzeri yaştakiler
2
Çocuklar 13 ve üzeri yaştakiler
0
Bebekler 13 ve üzeri yaştakiler
0
Seyahatinizde size hayvan eşlik ediyorsa mutlaka ev sahibinize bildirin.
Tatil Villacısı / Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon yapılır?

Beğendiğiniz Villa veya tesisin sayfasında REZERVASYON YAP başlığı altında tatil yapmak istediğiniz tarihleri ve kişi sayısı bildirimini yaptığınızda size whatsapp veya telefonla dönüş yapıyoruz.

Rezervasyonunuzu onayladığınızda toplam ücretin %35 ´lik kısmını (villasına göre değişmektedir) ödemeniz durumunda rezervasyonunuz kesinleşmiş olur.

Geri kalan bakiyeyi villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Ayrıca tüm villalarda almış olduğumuz 1.000 TL veya eşdeğer döviz (villasına göre değişmektedir) hasar depozitosunu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz.


Rezervasyon Talep formunu doldurdum. Rezervasyonum kesinleşti mi?

Talep formunu doldurmanız tek başına bir şey ifade etmiyor.

Villanın belirlediğiniz tarihte size ait olabilmesi için; size bildirilen ÖN ÖDEME´nin yapılması ve rezervasyon formunda belirttiğiniz mail adresinize gelen KONFİRMASYON BELGESİNİ onaylamanız neticesinde rezervasyonunuz kesinleşmiş olmaktadır.


Ön ödeme yapmak zorunda mıyız? Villaya giriş esnasında tümünü peşin ödeyebilir miyiz?

Rezervasyonunuzun tamamlanması ve kesinleşmesi için ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Villaya girişiniz esnasında kalan ücret nakit olarak ödenecektir.


Tatile bebeğimiz ya da çocuklarımızla geldiğimizde onlarda kişi olarak sayılacak mı?

0-1 yaş bebek olarak kabul edilmektedir.
1-5 yaş çocuk olarak kabul edilmektedir.
5 yaş ve üzeri tüm bireylerin birer yatağa ihtiyaç duymaları nedeniyle KİŞİ KAPASİTESİ olarak kabıl edilmektedir.

Seçmiş olduğunuz villalara rezervasyon yaptırmadan önce kişi kapasitesine dikkat ediniz.Seçtiğimiz villanın fiyatı kişi sayısına göre değişecek mi?

Yazılmış olan ücret o villanın gecelik ve haftalık (7 gece) fiyatıdır. Kişiye göre değişmemektedir. Örneğin: 8 kişilik bir villada 6 kişi de kalsanız aynı fiyat geçerlidir.


Havuz kullanımı sağlığa uygun olacak mı?

Havuzlarımızın günlük olarak bakımı ve temizliği görevliler tarafından yapılmaktadır.
Kapalı havuzu olan villalarda kapalı havuz su sıcaklığı Sağlık Bakanlığı/ Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün belirlemiş olduğu talimatnameye göre 26° - 28° C olmalıdır.


Villaya ulaşım sırasında yardımcı oluyor musunuz?

Konaklama tarihinizde bir gün önce telefonunuza Konfirmasyon Özetiniz ve VİLLA YETKİLİSİ iletişim bilgisi sistem tarafından saat 11:00´de otomatik olarak gönderilmektedir.
Villa Yetkilisi ile iletişime geçerek villa konumu talep etmelisiniz. Villa yetkilisine ulaşılamaması durumunda iletişim kurmanız için yardımcı oluyoruz.

Ayrıca; VIP TRANSFER veya ARAÇ KİRALAMA konusunda yardımcı olmaktayız.


Arabasız tatil yapabilir miyiz?

Küçük şehirler de toplu taşıma maalesef bulunmamaktadır. Gezilecek yerler ve market alışverişi gibi birçok konuda araç ihtiyacınız olacaktır. Çoğu bölge de ihtiyacınızın olduğu an taksi çağırabilirsiniz.


Muhafazakâr yazan villaların havuzu dışarıdan görünüyor mu?

Normal şartlarda korunaklı havuzlar dışarıdan görünmemektedir fakat bahçenin etrafı tamamen çitlerle çevrelenmiş dahi olsa size %95 görünmeme garantisi verebiliriz. Misafirlerimizin özverisi ve dikkati de kalan %5’lik payı oluşturur.


Villaya erken saatte giriş yapmak istiyoruz, bu konuda yardımcı olur musunuz?

Maalesef giriş saati olan 16.00’dan önce gelmeniz halinde yardımcı olunamamaktadır.

Villadan en son gün çıkış saati sabah 10.00’dur. 10.00 ile 16.00 arasındaki zaman diliminde villaların temizliği yapılır, bir sonraki misafirimiz için hazır hale getirilir.


Havuzun temizliği nasıl yapılmaktadır?

Her gün sabah erken saatlerde görevli kişi gelir, havuz temizliğini yapar ve havuzu ilaçlar. Peyzaj ile ilgilenir ve çim, çiçekleri sularlar. Günde 1 kere yapılan bu bakım yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.


Villa kiralamasına yemek dâhil mi?

Hayır, hiçbir şekilde yiyecek ve içeceği kapsamamaktadır. Her villada mutfak bulunmakta olup ihtiyacınız olabilecek tüm mutfak gereçleri yerleştirilmiştir. Kendi sorumluluğunuzda yemeklerinizi yapabilirsiniz.


Konaklama süresince temizlik yapılıyor mu?

Villa içerisinde konaklama tarihlerinde Havuz ilaçlaması ve bahçe bakımı hariç Villa Temizliği konaklayan misafirlerimize aittir. Talep edilmesi durumunda profesyonel temizlik ekipleri ekstra ücret karşılığında ve sizin gözetiminizde hizmet vermektedirler. 


Villaya gelirken ne getirmeliyiz? Havlu, nevresim ve mutfak gereçleri getirmemiz gerekiyor mu?

Çarşaf, nevresim takımı, ihtiyacınız olabilecek mutfak malzemelerinin tümü bulunmaktadır. Özel eşyalarınızı (şampuan, diş macunu, plaj havlusu vs.) getirmeniz yeterli olacaktır.


İnternet sayfanızda yazan villaların fiyatları günlük fiyatları mı?

Hayır, görünen fiyatlar baktığınız villanın gecelik ve haftalık (7 gece) fiyatıdır.