+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı
Tatil Villacısı / Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon yapılır?
Beğendiğiniz Villa veya dairenin sayfasında rezervasyon talebi başlığı altında tatil yapmak istediğiniz tarihleri ve kişi sayısı bildirimini yaptığınızda size whatsapp veya telefonla dönüş yapıyoruz. Rezervasyonunuzu onayladığınızda toplam ücretin %15, %20, %25, %30, %35 veya %50’lik kısmını (villasına göre değişir) ödemeniz durumunda rezervasyonunuz kesinleşmiş olur. Geri kalan bakiyeyi villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Ayrıca tüm villalarda almış olduğumuz 500 TL ya da 1000TL(villasına göre değişir) hasar depozitosunu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz.
NOT: Ödeme yapmadan önce bizimle iletişime geçmeniz bizden ödeme yapabilirsiniz onayı almanız gerekmektedir.

Rezervasyon Talep formunu doldurdum. Rezervasyonum kesinleşti mi?
Talep formunu doldurmanız tek başına bir şey ifade etmiyor. Villanın belirlediğiniz tarihte size ait olabilmesi için belirlenen miktardaki ön ödemeyi yapmanız ve bizim tarafımızdan mail marifetiyle konfirmasyon belgesini göndermemiz sizin de onaylamanız neticesinde rezervasyonunuz kesinleşmiş olmaktadır.

Ön ödeme yapmak zorunda mıyız? Villaya giriş esnasında tümünü peşin ödeyebilir miyiz?
Rezervasyonunuzun tamamlanması ve kesinleşmesi için ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Villaya girişiniz esnasında kalan ücret peşin olarak ödenecektir.

Tatile bebeğimiz ya da çocuklarımızla geldiğimizde onlarda kişi olarak sayılacak mı?
Evet, çocuklar ve bebekler kişi olarak sayılmaktadır.

Havuz kullanımı sağlığa uygun olacak mı?
Havuzlarımızın günlük olarak bakımı ve temizliği görevliler tarafından yapılmaktadır.

Villaya ulaşım sırasında yardımcı oluyor musunuz?
Adres konusunda yardımcı oluyoruz fakat yolcu taşıma ruhsatımız olmadığı için ulaşımınızı sizin gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Arabasız tatil yapabilir miyiz?
Küçük şehirler de toplu taşıma maalesef bulunmamaktadır. Gezilecek yerler ve market alışverişi gibi birçok konuda araç ihtiyacınız olacaktır. Çoğu bölge de ihtiyacınızın olduğu an taksi çağırabilirsiniz.

Muhafazakâr yazan villaların havuzu dışarıdan görünüyor mu?
Normal şartlarda korunaklı havuzlar dışarıdan görünmemektedir fakat bahçenin etrafı tamamen çitlerle çevrelenmiş dahi olsa size %95 görünmeme garantisi verebiliriz. Misafirlerimizin özverisi ve dikkati de kalan %5’lik payı oluşturur.

Villaya erken saatte giriş yapmak istiyoruz, bu konuda yardımcı olur musunuz?
Maalesef giriş saati olan 16.00’dan önce gelmeniz halinde yardımcı olunamamaktadır. Villadan en son gün çıkış saati sabah 10.00’dur. 10.00 ile 16.00 arasındaki zaman diliminde villaların temizliği yapılır, sizler için hazır hale getirilir.

Havuzun temizliği nasıl yapılmaktadır?
Her gün sabah erken saatlerde görevli kişi gelir, havuz temizliğini yapar ve havuzu ilaçlar. Peyzaj ile ilgilenir ve çim, çiçekleri sularlar. Günde 1 kere yapılan bu bakım yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.

Villa kiralamasına yemek dâhil mi?
Hayır, hiçbir şekilde yiyecek ve içeceği kapsamamaktadır. Her villada mutfak bulunmakta olup ihtiyacınız olabilecek tüm mutfak gereçleri yerleştirilmiştir. Kendi sorumluluğunuzda yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Villaya gelirken ne getirmeliyiz? Havlu, nevresim ve mutfak gereçleri getirmemiz gerekiyor mu?
Çarşaf, nevresim takımı, ihtiyacınız olabilecek mutfak malzemelerinin tümü bulunmaktadır. Özel eşyalarınızı (şampuan, diş macunu, plaj havlusu vs.) getirmeniz yeterli olacaktır.

İnternet sayfanızda yazan villaların fiyatları günlük fiyatları mı?
Hayır, görünen fiyatlar baktığınız villanın haftalık (7 gece) fiyatıdır.

Seçtiğimiz villanın fiyatı kişi sayısına göre değişecek mi?
Yazılmış olan ücret o villanın haftalık (7 gece) fiyatıdır. Kişiye göre değişmemektedir. Örneğin: 8 kişilik bir villada 6 kişi de kalsanız aynı fiyat geçerlidir.
Tüm fırsatlardan haberdar olun
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cad. No:132/C Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2021 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
+90 252 618 01 08