+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı / Online Rezervasyon Sözleşmesi

Online Rezervasyon Sözleşmesi

Online Rezervasyon Sözleşmesi

Rezervasyon ve Ödeme
 Villa, apart, Yazlıklarımıza web sayfamızda bulunan rezervasyon formu, SMS, telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. Tatil villacısı kiralama şartları kiralamak istediğiniz villa, apart, yazlığımızı kiralayacağınız tarihleri belirtip, sizden gerekli rezervasyon bilgilerini alarak ön rezervasyon işleminiz yapılacaktır. Ön rezervasyon sonrasında Tatil villacısı villa, apart, yazlık için toplam tutarın %20 ile %35 ´ini kapora ön ödeme olarak talep etmektedir. Ön ödeme kapora 1 (bir) iş günü (24 saat) içinde ödendiği takdirde villa, apart veya yazlığınız adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeni gereken ön ödeme kapora tutarı ve banka hesap numaramız elektronik posta yolu ile ve ya SMS yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Ön ödeme kapora 1 iş günü içinde Havale,Eft ve kredi kartı ile ödeme yapılabilecektir. Ön ödeme kapora alındığında en geç 1 iş günü içinde tarafınıza yazılı olarak rezervasyon onayı ve ödeme detayları gönderilecektir. Ön ödeme kaporanın belirtilen süre içerisinde yatırılmaması durumunda Tatil villacısı firması müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve yerine başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.

 
Rezervasyon ve ödeme onayından sonra kalan ödemeyi giriş günü villa, apart, yazlığınızı sözleşme ile teslim aldıktan sonra ilgili kişi/görevliye nakit olarak ödenir. Tatil evinize giriste sizlerden ilanda belirtilen miktarda hasar depozitosu alinacaktir. Bu ücret çikis yapacaginiz saatten 10 dakika önce yapilacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklik veya hasar olmamasi durumunda tarafiniza iade edilir.
 
Yukarıdaki sebeplerden oluşabilecek mağduriyetlerin önlene bilmesi için bu tutarların tatil evinize giriş günü nakit olarak yanınızda hazır bulunmasını önemle hatırlatır rica ederiz.   
 
Villaya, Aparta, Yazlığa Giriş/Çıkış
 
Rezervasyon giriş günü kiralanan villa, apart, yazlığa giriş saati en erken 16:00 ve En geç 22:00´dır.Müşteri belirtilen saatler dışında giriş yapmak için önceden bilgi vermeli yaklaşık giriş saatini bildirmeli ve onay almalıdır. Müşteri giriş saatini bildirmeden onay almadan belirtilen saatler dışında villa, apart, yazlığa giriş yapamaz. Belirtilen saatlerde müşteri gelmez ise giriş saatlerine uyulmadığı takdirde bir gün sonra sabah Tatil villacısı firmasının mesai başlangıcında (09:00) giriş yapabilir. Müşterinin belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villa, apart, yazlığa giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden Tatil villacısı firması kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. Tatil villacısı firması bu durumlardan kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
Rezervasyon sonunda çıkış saati tüm bölgelerimizde en geç sabah saat 10:00 dır. Tatil planlarında her iki tarafında mağdur olmaması için bu saatlere uyulmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda tarafımıza 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile ile villa, apart, yazlıklardan kontrolü yapılmadan müşterinin çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir. Müşterinin kendi isteği ile villa, apart, yazlıkdan erken terk etmesi  durumunda konaklama  ücret iadesi yapılmayacaktır.
 
Villa, Apart, Yazlık Kişi Sayısı Kapasite
 
Villa, apart ve yazlıklarımızda web sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon aşamasında belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu kapasiteye çocuklar ve bebekler dahildir. Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse tatilvillacisi ´na yazılı olarak başvurulacak ve villa, apart, yazlığın kapasite durumuna göre tatil villacısı uygun görüldüğü taktirde bu değişiklik onaylanacaktır. Kişi sayısı konaklama kapasitesini aşması durumunda müşteriden ilave ücret talep edilecektir. Kiralanan villa, apart, yazlığa giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirler haricinde konaklaması kesinlikle yasaktır. Belirtilen misafirler dışında konaklayan kişiler tespit edildiği durumlarda Tatil villacısı firması misafirlerin villa, daire, yazlığı terk etmesini isteme, rezervasyonu  tamamen iptal etme ve ya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villa, apart, yazlığın tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep hakkına sahiptir. Villa apart, yazlığın kiralanması sırasında müşteri beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgileri doğru ve eksiksiz olduğunu beyan eder bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.
 
Villa, Apart, Yazlık Temizlik Bakım ve Ekstra Ücretler
 
Günlük, Haftalık, Aylık  villa, apart, yazlık kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 14 Gün ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik havlu/çarşaf vb. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun haricinde talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ekstra ücrete tabidir. Her gün sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımları yapılmakta olup kiralama sürecinde villa, apart, yazlıklarda her hangi bir teknik sorun yaşanırsa tatil villacısı ekibi tarafından giderilecektir. Bu villa, apart, yazlıkların havuz, bahçe ve diğer ekipmanların bakım onarım yapılabilmesi için görevli ilgili personelin villa, apart, yazlığın bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan giderilebilmesi için müşteri görevli personelin gerekli durumlarda tatil evine girmesine müsade etmelidir. Web sitemizde yer alan ilanlarımızın detay kısmında aksi belirtilmediği takdirde villa, apart, yazlıklarda elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet bağlantısı her villa, apart ve yazlıklarımızda standart olarak mevcut olmayabilir. Bu nedenle kiraladığınız villa, apart, yazlığın özelliklerini ilan detayları sayfamızdan dikkatle incelemenizi tavsiye etmekteyiz.
 
Evcil Hayvan
 
Web sayfamızda belirtilen evcil hayvan izinli villa, apart ve yazlıklarımız haricinde kesinlikle evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 
Önemli Not: Tüm villa, apart ve yazlıklarımızın tamamında kapalı alanlarında sigara kesinlikle içilmemektedir.
 
Fiyat ve Ödeme
 
Web sayfamızda belirtilen villa,apart ve yazlıklarda kiralama ücretleri günlük, haftalık, aylık olarak belirtilmiştir. Ön ödeme kapora banka hesaplarımıza havale, eft ve kredi kartı ödeme yöntemi ile yapılabilmektedir.
 
Rezervasyon Ödeme İptal ve İade Şartları
 
Hesabımıza yatırılan villa, apart, yazlık ön ödeme tutarı (Eft,Havale,Kredi Kartı Mail Order) ile ödeme yaptığınız andan itibaren villa,apart,yazlığınıza giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı yanacaktır. Çünkü bu ödemenin tamamı villa,apart,yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan tutar villaya,aparta,yazlığa girişte giriş günü peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.
 
Misafir tatil başlamadan tatil programını iptal edebilir. Misafir iptal bildirisini Tatil villacısı na yazılı olarak yapmak zorundadır. Yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. İptal durumunda Tatil villacısı´ nin tatil ile ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için tatil anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.
 
İptal Koşulları
 
1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödeme´nin iadesi yoktur.
 
2 ) Tatil başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35´ini.
 
3 ) Tatil başlangıcından önceki 29. ve 16. günler içinde içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %100´ünü.
 
4 ) Tatil başlamadan önceki 15. gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100´ünü ödemek zorundadır.
 
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa,apart,yazlığın toplam ödeme tutarının tamamını Tatil villacısı ‘na ödemesi durumunda (Eft,Havale,Peşin,Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa,apart,yazlığa girişe 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (yüzde yirmi beş´i) yanacaktır.Geri kalan %65 (yüzde yetmiş beş´i) bildireceği hesaba iade edilecektir.İade masraflarıda bu para içinden kesilecektir.Çünkü ödemenin %35´i villa,apart,yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 
Herhangi bir nedenle villa,apart,yazlık rezervasyonunun Tatil villacısı firması tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa, apart, yazlık var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.
 
 
 
Rezervasyon ve Tarih Değişikliği
 
Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. Bu değişiklikler için aşağıda belirtilen kurallara uyma zorunluluğu vardır.
 
  Bu kurallar;
 
 1 ) Değişiklik sadece aynı rezervasyon yapılan villa için geçerlidir. Rezervasyon değişiklik onayı ev sahibinin de onay vermesi ile gerçekleşmektedir.
 
2 ) Değişikliklerden dolayı periyodik çıkan fiyat farkı ve ön ödeme tutarının değişmesi halinde müşteri ödemeyi kabul eder.
 
3 ) Rezervasyon sırasında var ise kullanılan indirim ve promosyonlar iptal olur. Değişiklik için geçerlilik göstermez.
 
4 ) Rezervasyon tarihinizi tatil evine giriş tarihinize 45 gün kala yapabilirsiniz.45 Günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ise sizin için ayrılmış olan tarihin 45 günden az bir süre kaldığından başka bir misafire kiralanma ihtimali çok az olmasıdır.
 
Hasar Depozitosu
 
Web sitemizde bulunan villa, apart ve yazlıklarımızın özelliklerine göre hasar depozitoları farklılık göstermektedir. Rezervasyon aşamasında gönderilen rezervasyon formunda ödeme bilgileri kısmında depozito  miktarı yazılı olarak bulunmaktadır. Hasar depozitosu müşteriden kiraladığı villa,apart,yazlığa giriş günü nakit ve sözleşmeye yazılı şekilde tahsil edilecektir. Bu depozito çıkış günü ise yapılan kontroller sonrası sağlam teslim edilen araç,gereç,demirbaş vb. eksiksiz ve sağlam olması durumunda iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilen den erken bir saatte villa,apart,yazlıkdan ayrılmak istemesi ve ya yoğunluk nedeni ile çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villa,apart,yazlıkta oluşan hasar alınan depozito miktarını aşmakta ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.
 
Yüzme Havuzları Kullanımı
 
Villa,apart ve yazlıklarımızın Yüzme havuzu ısıları Hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik göstermektedir.Villa,apar ve yazlıklarımızı kiralayan müşteri havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından Firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.Villa,apart ve yazlığı kiralayacak olan müşteri kiralayacağı tarihte hava durumu bilgisini öğrenmek için https://www.mgm.gov.tr/ web adresini ziyaret edebilir yada telefon ile bilgi alabilirler.
 
Fatura ve Vergi Sorumlulukları
 
Tatil villacısı iştiraki olan tatilvillacisi.com web sayfasında yayımlanan hiç bir villa,apart ve yazlık tatil villacısı ´ na ait öz mal değildir. Her villa, apart ve yazlığın mülk sahipleri farklı kişi,şahıs,kurum,şirketlerdir. Farklı kişi,şahıs,kurum ve şirketlere ait olan bu villa,apart ve yazlıkları müşterilere kiralamak için Tatil villacısı aracı (komisyoncu) bir emlak firmasıdır. Bu nedenle tatil villacısı sadece aracılık (komisyon) faturası kesmekle yükümlüdür.Yani müşterinin ödediği ön ödeme ücretinden belirli bir aracılık (komisyonculuk) kâr kazanır ve bu tutara fatura keser. Diğer geri kalan tutar villa,apart,yazlık sahibinin olduğu için bu tutara fatura kesemez. Villa apart,yazlık sahibi yıl sonunda devlete kira gelir beyannamesi adı altında vergisini öder. Bu nedenle Tatil villacısı sadece kendi kazandığı  kâra karşılık fatura kesmekle yükümlüdür. Üçüncü sahısların,kurumların,kişilerin,şirketlerin kazandığı kâr için fatura kesemez.Bu durumdan kesinlikle sorumlu değildir.Sorumlu tutulamaz.
 
Müşteri (Kiracı-Tatilci) Sorumlulukları
 
1 ) Müşteriler villa,apart,yazlık da bulunan  kendilerine sağlam çalışır durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyaları mobilya vb. diğer  araç gereçleri havuzu,bahçe mobilyalarını temiz kullanmakla yükümlüdür.
 
2 ) Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyaları vb. gereçleri aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır.
 
3 ) Çıkış günü villa,apart,yazlıkta tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde teslim edilmelidir.Ayrıca diğer durumlarda villa,apart,yazlığın aşırı şekilde kirli ve pis bırakılması halinde temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan kesilir.
 
4 ) Kiralanan villa,apart,yazlıkta oluşan her hangi bir hasar durumunda müşteri Tatil villacısı firmasını  bilgi ve haberdar etmekle yükümlüdür.
 
5 ) Müşterilerin konakladıkları süre içinde villa,apart,yazlığa verecekleri her türlü hasar ziyan zarar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli hasar depozitosu var ise bu tutadan düşülecek hasar depozitosu yok ve ya bu zarar depozito miktarını aşmakta ise müşteriden nakit olarak ödeme talep edilecektir.
 
6 ) Müşteri ve misafirleri toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya,çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya,yüksek sesle müzik dinlememeye ,ülkemiz T.C kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler.
 
7 ) Bu gibi nedenlerden dolayı müşteri ve misafirleri hakkında Tatil villacısı ´na bir şikayet gelmesi durumunda müşteriden rezervasyon süresi dolmadan villayı,apartı,yazlığı boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.
 
Önemli:
 
İnternet sayfamızda belirtilen ve muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen villa ve yazlıklar) olarak tanımlanan villa,yazlıklarda konaklayacak olan müşterilerimizin % 100 ´lük gözünmezlik garantisini Tatil villacısı vermez. Muhafazakar görünmemezlik konusunda müşteriler kendi muhafazakarlığını ve mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadırlar. Bu durumlarda Tatil villacısı firması  sorumluluk kabul etmez kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
Kiracı villa,apart,yazlığa girşte Tatil villacısı ´nin düzenlemiş olduğu kira sözleşmesini okuyup anlayıp imzalamak zorundadır. İmzalamaması halinde daha önce ödenen tüm ücretler müşteriye iade edilmeyecektir ve konaklaması yaptırılmayacaktır. Kira tek taraflı olarak fesh edilecektir. Sözleşmedeki tüm bedelleri talep etme hakkına Tatil villacısı firması sahiptir. Bu sözleşmenin 1 nüshasını sitemizden alabileceğiniz gibi giriş günü Tatil villacısı yetkilisinden de isteyebilrsiniz.
 
Olağanüstü Durumlar
 
Olağanüstü durumlar da Tatil villacısı firması ve müşteri hiç bir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesh edebilir.Bu durum ülkedeki savaşlar,konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler,ülke genelinde salgın hastalıklar olarak değerlendirilecektir.
 
Şikayetler ve Olumsuzluklar
 
Müşteriler villa,apart,yazlıkta konakladıkları süre içinde şikayetlerini Tatil villacısı firmasına bildireceklerdir.Şikayet konusu tarafımızca incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır.Konaklama süresinde bildirilmeyen,konaklama bittikten ve villa,apart,yazlıktan ayrıldıktan  sonra yapılacak şikayetlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.
 
Gizlilik ve Güvenlik Politikası
 
Tatil villacısı firması, iş bu gizlilik ve güvenlik politikası kullanım sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişilel bilgi ve verileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere vermeyip  açıklamayacaktır.Bu bilgi ve verileri firmamız üçüncü  kişilere kesinlikle satmamaktadır.Kişsel bilgiler ad,soyad,adres,telefon,eposta vb detaylar müşterileri tanımlamak için kullanılan bilgilerdir. Tatil villacısı kişisel bilgileri özel ve gizli tutar,gizliliğn sağlanması ve sürdürülebilmesi için üçüncü bir kişiye ifşasını engellemek için gerekli tedbirleri almayı ve özen göstermeyi taahhüt etmektedir.
 
Sorumluluklarımız
 
Kiralanan villa,apart,yazlığın belirlenen tarih ve saatte temzi,kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden Tatil villacısı sorumludur. Tatil evine girişte aksak,bozuk,çalışmayan her hangi bir eşya var ise müşteri tarafından bize bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. Tatil villacısı aksaklıkları mülk sahibine veya ilgili şirkete bildirecek en kısa sürede bu aksaklıların giderilmesini sağlayacaktır.Firmamız aksaklığın giderilmesinden sorumlu değil,aksaklığın giderilmesine yardımcı olmakla saorumludur.Zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir. Tatil villacısı villa,apart,yazlık sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır.Bu nedenle oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden villa,apart,yazlık sahibi sorumludur.Bunun haricinde ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiç bir kaza,hatalık,yaralanma,havuzda boğulma,ölüm,hırsızlık vb.  ve villa,apart,yazlıkta olabilecek yangın,hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan Tatil villacısı firması sorumlu tutulamaz. Ayrıca müşterinin kiraladığı tatil evine ulaşmasında,geri dönüşlerinde,tatil sırasında üçüncü sahıslardan/firmalardan alacakları gezi,alışveriş,yiyecekiçecek,eğlence,ulaşım,seyehat rehberlik hizmetleri vb.hizmetlerden doğacak sorunlardan firmamız Tatil villacısı kesinlikle sorumlu olmayacaktır.
 
Önemli Bilgiler
 
1 ) Kiralanan villa,apart,yazlığa giden yolların bozuk,yokuş yukarı,stabilize,ıslak zemin olması vb. gibi durumlardan Tatil villacısı firması sorumlu değildir.
 
2 ) Kiralanan villa,apart,yazlığa ulaşım sırasında oluşabilecek kaza vs. her türlü olumsuzluktan firmamız Tatil villacısı kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
3 ) Bazı villa inşasında ve mimarisinde kullanılan farklı malzemeler (sedir ağacı,çam ağacı,plastik ürünler,bahçede veya tail evi içinde kullanılan bitki vb.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda bu olaydan firmamız Tatil villacısı kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
4 )Tüm tatil evlerimizde konaklayacak olan müşterilerimize özel araç lazım olacaktır. Müşterinin kiraladığı tatil evine ulaşımı kendi sorumluluğundadır. Firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
5 ) Müşteri her hengi bir  firma ve şahıslardan taksi,transfer aracı ve ya kiralık araç temin edebilir. Bu hizmetlere firmamız karışmaz. Tamamen müşterinin kendi sorumluluğundadır.
 
6 ) Tatil evini kiralayan müşteri kiralamış olduğu tatil evinin coğrafi konumundan dolayı memnuniyetsiz kalması durumunda firmamız sorumlu tutulamaz.
 
7 ) Web sitemiz üzerinden kiralanacak olan tatil evinin konumu Google Harita üzerinden yaklaşık olarak işaretlenmiştir.
 
8 ) Müşteri kiraladığı tatil evine ulaşımı sırasında özel veya kiralamış olduğu aracının zarar görmesinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
 
9 ) Web sitemiz de bulunan ilanların mesafelerini gösteren uzaklıklar yaklaşık olarak yazılmıştır. Sakınma payı az da olsa vardır. Müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.
 
10 ) Kiralanan tatil evinde bulunan havuzda oluşacak boğulma,düşme,kol kırılması gibi oluşacak tüm kazalardan firmamız sorumlu tutulamaz.
 
11 ) Kiralanan tatil evinde oluşabilecek müşterinin sebep olduğu olaylardan yangın,elektrik kaçağı,tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, telekomdan kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi elektrik şirketlerinden kaynaklanan elektrik kesintilerinden firmamız sorumlu tutulamaz.
 
12 ) Web sitemizde belirtmiş olduğumuz tatil evleri bire bir aynısı olup sitede göründüğü gibi olmadığını,sitede daha iyi göründüğünü,sitede daha büyük olduğu vb. gibi bahaneler kabul edilemez ve firmamız sorumlu tutulamaz.
 
13 ) Müşteriyi akrep,böcek sokması,köpek ısırması vb olaylardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
 
14 ) Rezervaasyon aşaması ve sonrasında cenaze,ölüm,düğün,sağlık problemi,kaza,kamu veya özel şirket personellerinin izin iptali vb. durumlarda kiralama şartları geçerli olup iptal durumu söz konusu değildir.
 
       Müşteri, misafir ve tatilciler yukarıda açıkça belirtilmiş olan tüm koşulları kabul etmiş olup bu ve benzeri bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde Tatil villacısı firası sözleşmeyi tek başına fesih etme hakkını ve sözleşme bedelii talep etme hakkını kullanabilir.
 
Uyuşmazlık,Anlaşmazlık
                                                                                                                                                

Bu sözleşme kapsamına giren konu ve kapsamlar ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
Tüm fırsatlardan haberdar olun
Kayaköy Mahallesi Gemiler Caddesi No:192/B Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2018 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
BİZE ULAŞIN