+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı
Tatil Villacısı / Kiralık Villalar

Kiralık Özel Villalar

Korunaklı havuzlu özel villa arıyorsanız, Türkiye’nin en özel ve güzel korunaklı havuzlu villa seçeneklerinin sunulduğu firmamızın seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.
Bilindiği gibi villalar genellikle site içerisinde yer alırlar. Hem altyapı hem de sosyal anlamda avantaj sağladığı için site olarak yapılmaları tercih edilir. Bazen ortak havuzlu ve bahçeli olan bu sitelerde eğer villa sahibi değilseniz ve sürekli komşuluk ilişkileriniz yoksa, ortak kullanım alanları konusunda rahat davranmanız zor olur. Bazı sitelerde her villanın havuzu ve bahçesi ayrı olsa da, günlük hayatınız sitede yaşayanlar veya civardan geçen herkes tarafından rahatlıkla görülebilir.
Hepimiz evlerimizin bize özel olmasını isteriz. Örneğin perde kullanmamızın sebebi ev hayatımızın dışarından görülmesini önlemektir. Çünkü hepimiz için evlerimiz kutsaldır. Canımızın istediği gibi giyinmek ve hareket edebilmek için evlerde yaşarız. Aynı ihtiyacı kiraladığımız yazlık villalar için de duyarız. Çünkü otel yerine yazlık villa kiralamamızın asıl sebebi ev konforunu yaz tatilinde de yakalayabilmek değil midir?
Eğer otelde kalmak yerine villa kiralamayı tercih ediyorsanız, konforunuza ve kişisel alanınıza önem veriyorsunuz demektir. Evinizdeki rahatlığı ve mahremiyeti bulabileceğiniz bir villada tatil yapmayı istemek en doğal hakkınız. Dilediğiniz saatte ve kıyafetle havuza girebilmek, güneşlenmek ve havuz keyfi yapmak için gözlerden uzak bir alan arıyorsanız, korunaklı havuzlu villa tam size göre olacaktır. Dini inançlarınız veya hayat görüşünüz gereği tatiliniz süresince kalacağınız evde rahat hareket edebilmek için bahçesi duvarlarla ayrılmış, havuz alanı sizden başka kimse tarafından görülemeyen bir ev beklentilerinizi karşılayacaktır.
Tatil için villa kiralamak istiyor ama havuzunun ve bahçesinin tam olarak mahremiyet sunmasını da arıyorsanız, korunaklı havuzlu villa seçeneklerimizden dilediğinizi kullanımınıza sunuyoruz. Mimarisi ve yerleştirildiği alan itibariyle etraftan yada başka bir yerden havuzunun görülmesi mümkün olmayan bu villalarda gönül rahatlığı ile inancınızı yaşarken havuzun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.
Her türlü ihtiyaç ve talebe uygun sayısız özel kiralık villa seçeneklerimiz arasından bir veya birkaçı için işte aradığım bu diyeceğinize eminiz. Hem ekonomik hem size özel bir tatil için siz seçiminizi yapın yeter.

ARAMAYI FILTRELE

Tüm fırsatlardan haberdar olun
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cad. No:132/C Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2021 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
+90 252 618 01 08