+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı / İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İptal Koşulları
 
1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödeme´nin iadesi yoktur.
 
2 ) Tatil başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35´ini.
 
3 ) Tatil başlangıcından önceki 29. ve 16. günler içinde içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %100´sini.
 
4 ) Tatil başlamadan önceki 15. gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100´ünü ödemek zorundadır.
 
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa,apart,yazlığın toplam ödeme tutarının tamamını Tatil villacısı ‘na ödemesi durumunda (Eft,Havale,Peşin,Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa,apart,yazlığa girişe 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (yüzde otuz beş´i) yanacaktır.Geri kalan %65 (yüzde altmış beş´i) bildireceği hesaba iade edilecektir.İade masraflarıda bu para içinden kesilecektir.Çünkü ödemenin %35´i villa,apart,yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 
Herhangi bir nedenle villa,apart,yazlık rezervasyonunun Tatil villacısı firması tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa, apart, yazlık var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.
 
 
 
Rezervasyon ve Tarih Değişikliği
 
Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. Bu değişiklikler için aşağıda belirtilen kurallara uyma zorunluluğu vardır.
 
  Bu kurallar;
 
 1 ) Değişiklik sadece aynı rezervasyon yapılan villa için geçerlidir. Rezervasyon değişiklik onayı ev sahibinin de onay vermesi ile gerçekleşmektedir.
 
2 ) Değişikliklerden dolayı periyodik çıkan fiyat farkı ve ön ödeme tutarının değişmesi halinde müşteri ödemeyi kabul eder.
 
3 ) Rezervasyon sırasında var ise kullanılan indirim ve promosyonlar iptal olur. Değişiklik için geçerlilik göstermez.
 
4 ) Rezervasyon tarihinizi tatil evine giriş tarihinize 45 gün kala yapabilirsiniz.45 Günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ise sizin için ayrılmış olan tarihin 45 günden az bir süre kaldığından başka bir misafire kiralanma ihtimali çok az olmasıdır.
Tüm fırsatlardan haberdar olun
Kayaköy Mahallesi Gemiler Caddesi No:192/B Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2018 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
BİZE ULAŞIN