+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı / İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları
 
1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödeme´nin iadesi yoktur.
 
2 ) Tatil başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35´ini.

3 ) Tatil başlangıcından önceki 59. ve 30. günler içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %50´sini.
 
4 ) Tatil başlangıcından önceki 29. ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100´ünü ödemek zorundadır.
 
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa, apart, yazlığın toplam ödeme tutarının tamamını TATİL VİLLACISI ‘na ödemesi durumunda (Eft, Havale, Peşin, Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa, apart, yazlığa girişe 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (OtuzBeş´i) yanacaktır. Geri kalan %65 (yüzde yetmiş beş´i) bildireceği hesaba iade edilecektir. İade masrafları da bu para içinden kesilecektir. Çünkü ödemenin %35´i villa, apart, yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 
Herhangi bir nedenle villa, apart, yazlık rezervasyonunun TATİL VİLLACISI firması tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa, apart, yazlık var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.

İptal / İade talebi; info@tatilvillacisi.com mail adresine gönderilecek mail ile talep edilebilir, bunun dışında SMS, Telefon veya Whatsapp talepleri dikkate alınmayacaktır.
 
  
Rezervasyon Tarih Değişikliği
 
Web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

Bu değişiklikler için aşağıda belirtilen kurallara uyma zorunluluğu vardır.

Rezervasyon Tarih Değişikliği info@tatilvillacisi.com mail adresine gönderilecek mail ile talep edilebilir, bunun dışında SMS, Telefon veya Whatsapp talepleri dikkate alınmayacaktır.
 
  Bu kurallar;
 
 1 ) Rezervasyon tarihinizi tatil evine giriş tarihinize 45 gün kala tarih değişikliği yapabilirsiniz. 45 Günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ise sizin için ayrılmış olan tarihin 45 günden az bir süre kaldığından başka bir misafire kiralanma ihtimali çok az olmasıdır.

2) Değişiklik sadece aynı rezervasyon yapılan villa için geçerlidir. Rezervasyon değişiklik onayı ev sahibinin de onay vermesi ile gerçekleşmektedir.
 
3 ) Değişikliklerden dolayı periyodik çıkan fiyat farkı ve ön ödeme tutarının değişmesi halinde müşteri ödemeyi kabul eder.
 
4 ) Rezervasyon sırasında var ise kullanılan indirim ve promosyonlar iptal olur. Değişiklik için geçerlilik göstermez.
 
5 ) Mücbir sebepten (ölüm, salgın hastalık, devlet kısıtlaması, tutukluluk, doğal afet) dolayı Müşteri kiralama yaptığı tarihlerde gelemez ise TATİL VİLLACISI, villa sahibinin onayını almak ve ortaya çıkan mücbir sebebin belgelenmesi kaydı ile tarih değişikliği yapmaktadır.

6) Tarih değişikliği talep ettiğinizde, yukarıdaki koşulların taşınması kaydı ile 250 TL (KDV Dahil) hizmet bedeli banka hesaplarına yatırılıp dekontun satış temsilcisi ile paylaşılması sonrasında TARİH DEĞİŞİKLİĞİ işleminiz yapılmaktadır.
Tüm fırsatlardan haberdar olun
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cad. No:132/C Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2018 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
BİZE ULAŞIN