+90 252 618 01 08 TEKLİF İSTE Mesaj Gönder
En geniş kiralık villa seçenekleri ile hayalinizdeki tatili, rüya gibi bir tatile dönüştürüyoruz...
Tatil Villacısı / Kiralık Villalar

Ekonomik Villalar

Kiralık Ekonomik Villalar

Şirketimiz tarafından sunulan kiralık ekonomik villalar arasından mutlaka sizin bütçenize ve taleplerinize uygun olan biri vardır. Eğer ailenizle birlikte, otellerin kalabalık ortamından uzakta, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak ve bunu bütçenize uygun fiyatlarda gerçekleştirmek istiyorsanız, kiralık villa hizmetimiz sizi de mutlu misafirlerimiz arasına sokacaktır.

Otelde tatil yapmanın modası geçeli hayli zaman oluyor. Ülkemizin turizme açıldığı 30 yıllık dönemde gelinen nokta, tatil tercihini otel yerine özel villalara yöneltmiştir. Turizmin yükselişe geçtiği ve altın dönemini yaşadığı zamanlarda beş yıldızlı otellerde tatil yapmak ciddi bir bütçe gerektiriyordu. Diğer yandan o dönemde turizm algısı daha dar olduğundan villa tatili anlayışı yoktu. Zaten ortada kiraya verilen villa da yoktu. Yazlığı olanlar kendi yazlığına gidiyor, ekonomisi uygun olanlar otel yada tatil köylerini tercih ediyordu.Son 10 yılda turizm ve turist algısında meydana gelen değişiklik ve inşaat sektöründeki ilerleme çok sayıda özel konutun tatil amaçlı kullanımını sağladı. Yabancı turisti yerli turiste tercih eden otel sektörüne inat, özel villaların sayısının artması ve turistik amaçlı kiralanması ile hem kendi ülkemizde dilediğimizce tatil yapma hem de bunu ekonomik şekilde gerçekleştirme imkanına kavuştuk. Zaten rahatına ve konforuna düşkün bir millet olarak villa tatilinin bizim için en ideal tatil şekli olduğu konusunda da hiç tereddüt yok. 

Akdeniz ve Ege’nin en güzel lokasyonlarında bulunan yüzlerce villa seçeneğimiz arasından dilediğinizi seçebilir hatta erken rezervasyon ile çok ekonomik koşullarda villa kiralayabilirsiniz. Siz nerede ve kaç kişi ile tatil yapacağınıza karar verin ve bütçenizi bildirin.

Tüm talep ve ihtiyaçlarınıza uygun villayı en ekonomik fiyatlara size sunacağımız konusunda iddialıyız. Ailenizle birlikte gideceğiniz bir otele ödeyeceğiniz ücreti dikkate aldığınızda ekonomik bir villa kiralamanın maliyetinin çok daha düşük olacağı açık. Kaldı ki yemek konusunda ve diğer alışkanlıklarınız için ödün vermek zorunda kalmadan gönlünüzce bir tatil yapmanın en pratik yolu kiralık ekonomik villalar arasından bir seçim yapmak. Siz kataloğumuzdan villanızı seçin, biz size hayalinizdeki tatilin anahtarını teslim edelim. 

ARAMAYI FILTRELE

Tüm fırsatlardan haberdar olun
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cad. No:132/C Fethiye / MUĞLA
Copyright © 2015 - 2018 Tatilvillacisi.com | Kiralık Villa | mescomedia
TEKLİF İSTE
BİZE ULAŞIN