logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
Blog Balayında Villa Tatili

Balayında Villa Tatili

Balayında villa tatili hakkında merak ettikleriniz ve aklınıza takılan her konuda, günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz aradığınız kriterlere uygun villa seçenekleri arasından sizin için en uygun olanları sunacak ve balayında villa tatili hakkında her konuda destek sağlayacaktır.
 
balayı tatili
 
Balayına çıkacaksınız ama balayınızı otelde geçirmek istemiyorsunuz. Kesinlikle haklısınız. Yeni evlenen bir çift olarak gözlerden uzak ve baş başa kalmayı istemeniz kadar doğal bir şey olamaz. Zaten ev hazırlığı, nikah, düğün derken yeterince kalabalık ve gürültülü ortamda bulundunuz ve birbirinize yeterince zaman ayıramadınız. Yalnız kalmak, balayınız boyunca dünyada sadece ikiniz varsınız gibi yaşamak istiyorsunuz. Tatil denilince insanın aklına huzur ve dinlenme gelir. Hepimiz tatile bu amaçla çıkarız. Ve bir Akdeniz ülkesi olarak bizler için tatil daha çok deniz-kum ve güneş demektir. Bu sebeple düğünleri de genellikle yaz için planlarız. Çünkü yaz düğünlerinden sonra çıkılan balayı da deniz-kum ve güneş anlamına gelir. Ama kışın düğün yapanların balayı için yazı beklemesine gerek yok. Kış için de harika balayı villası seçeneklerimiz bulunuyor. Balayınızı villa kiralayarak yapmak istiyorsanız, Türkiye’nin dilediğiniz bölgesinde ve istediğiniz her mevsimde size özel balayı villasını sunuyoruz. İster geleneksel ister modern tarzda, ister havuzlu ister deniz kenarında, ister büyük ister dağ evi formunda balayı villaları sizi bekliyor.
 
Kışın evlenen çiftler için kayak yapma imkanı da sunan, orman içinde, dağ manzaralı, şömineli muhteşem balayı villalarımız yanında yazın sıcak günlerinde havuz veya denizin keyfini çıkararak Akdeniz gecelerini yaşayabileceğiniz sahil villalarımız da bulunuyor. Kiralık balayı villalarımız arasından hayalinizdeki balayına uygun birini bulacağınıza eminiz. Eğer sitemizdeki seçenekler arasından seçim yapmakta zorlanıyor veya daha farklı bir villa hayal ediyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bizde istekleriniz ve şartlarınıza göre bir villa mutlaka vardır. Hangi bölgede, hangi özelliklerde, hangi büyüklükte olursa olsun; her mevsimde balayına çıkabileceğiniz yüzlerce villa arasından seçim yapmakta hayli zorlanacaksınız.
 
Balayı villa tatili hakkında her şey için size bir telefon kadar uzak olduğumuzu tekrar
belirtmek isteriz.