logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
Blog Kaş Kiralık Villa

Kaş Kiralık Villa

Tatil denilince Kaş kiralık villa çeşitlerini muhakkak incelemelisiniz. Kaş'ın bağlı olduğu Antalya turizm merkezleri ile doğa, tarih ve kültür zenginliğini, ve çevresindeki turizm merkezlerinden oluşan renkli yelpazesi' ile düşsel bir mekandır. Müşterilerimiz tatilleri boyunca villalarında sakin bir tatil geçirebilecekleri gibi  Kaş bölgesinin tarihi bölgelerini de gezme imkanı buluyor.

Tatil Villacısı olarak kiralık villa sektöründe Kaş bölgesinde 7 adet villamız bulunmaktadır.Biraz da Kaş bölgesinin tarihinden bahsedelim;
Kaş bölgesinin nüfusu 7000 civarlarındadır. Fakat bölgeye yerleşen İngiliz,Alman,Amerikan gibi birçok yabancı turist sayesinde bu büfus 3 katı bazen 4 katına çıkmaktadır.Gökyüzünden bakıldığında toros dağlarının güneyinde koylardan oluşan Kaş, Meyis adasınının etrafını çevirir gibi ve kaş gibi göründüğü için Kaş adını almıştır. Tarihsel verilere göre milattan önce 6000 yılına kadar burada insanlar yaşarmış.Kaş kiralık villa çeşitlerimizi tercih eden müşterilerimiz buradaki antik şehirlerde tarihi kalıntıları gözlemleyebilirsiniz.