logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
Blog Villa Kiralamada Kalkan

Villa Kiralamada Kalkan

Kalkan Kiralık Villa

Bölgedeki çalışmalarımız 5 yıl öncesine dayanmaktadır. Kalkan kiralık villa sektöründeki yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz ile ,sektöre rekabet ,yüksek kalite ve beraberinde Kalkan bölgesine gerekli gelişmeyi getirebilmek için Tatil villacısı olarak çalışmalara başladık. Türkiye'nin abartısız en nadide tatil yerlerinden birisi olan Kalkan bölgesindeki tatilinizi sorunsuz geçirebilmeniz için Tatil villacısı olarak mesai harcamakta, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı , sektördeki saygın yerimizi alabilme adına, çalışmalarımıza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Kalkan Kiralık Villa Turizmi Nedir?

Kalkan Antalya ilimize bağlı, Kaş ilçesinin bir mahallesi olarak turizm açısından oldukça hareketli bir beldedir. Her yıl milyonlarca kişinin tatil için tercih ettiği bu semtin doğal güzelliği ziyaretçilerini adeta büyülemektedir. Huzurlu bir tatilin keyfini çıkarmak isteyenler Kalkan kiralık villa turizmi sayesinde birbirinden lüks villalarda tatil yapmanın keyfine varmaktadır. Kalkan yamaçlarla çevrili bir alanda bulunduğu için son yıllarda burada villa yapımına oldukça ağırlık verilmiştir. Havuzlu, havuzsuz, küçük, büyük birçok farklı yapıda inşa edilen villalar tatil amaçlı bu beldeye gelenlere ev sahipliği yapmaktadır. Yamaçlarda kurulan villaların hepsi kademeleri olarak inşa edilmiş olmaları sebebi ile deniz manzaralıdır. Bu beldeye tatil için gelenler villa kiralamak istedikleri zaman birçok muhatap bulmaktadır. Her bütçeye uygun villaların kiralandığı beldede, villa sahipleri bu yapıları kiraya verirken adeta bir otel prosedürü uygulamaktadır. Herhangi bir güvenlik zafiyetine yol açmamak adına villalarda kalacak olan kişilerin sayısı, kimlikleri alındıktan sonra kiralama süresine göre değişen ücretleri ile kiralama hizmeti verilmektedir. Kalkan kiralık villa turizmi olarak adlandırılan bu kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler, beldeye gelmeden önce internet üzerinden de kiralama yapma olanağı bulmaktadır. Kiralama aşamasından önce internet üzerinden yapılan başvurularda bir ön rezervasyon işlemi yapılmaktadır.

Kalkan Kiralık Villa Turizmine Konu Olan Villaların Özellikleri Nelerdir?

Kalkan kiralık villa turizmine konu olan villaların genel özelliklerinin başında yamaçlarda konumlanmış olmaları gelmektedir. Birçoğunda ayrıca havuz bulunmaktadır. Büyük küçük birçok farklı yapıda olmaları sebebi ile tatil için gelenler kalacakları kişi sayısına göre rahatlıkla tercih yapabilmektedirler. Dubleks, tripleks villaların bahçelerinde hem yetişkinler hem de çocuklar için yapılmış havuzlar bulunmaktadır. Deniz manzarasında havuz keyfini sürmenin tadına varacağınız bir tatil yapmak istiyorsanız Kalkan kiralık villa turizminden yararlanmanız mümkündür. Yöre halkına büyük bir turizm getirisi sağlayan ticari bir sektör olarak hızla canlılığını arttırmaktadır. İl dışından gelen birçok müteahhit de bu beldede birbirinden lüks villaların yapımına devam etmektedir. Yeni evli çiftler için özel olarak kiralanan balayı villaları ise oldukça gözde yapılar arasında yerini almıştır. Bu belde, mutluluklarına daha da mutluluk katmak üzere balayı için tercih edilebilecek sayılı mekânlardan biri olmayı başarmıştır.