logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
Blog DOĞA İÇERİSİNDEKİ VİLLALAR

DOĞA İÇERİSİNDEKİ VİLLALAR

Eğer tatil tercihiniz doğa içerisindeki villalar ise siz tam bir doğa tutkunusunuz demektir. Her ne kadar bir deniz ülkesi olsak ve tatil denilince aklımıza hep deniz, kum ve güneş gelse de, bazen bir dağda bazen de bir ormanda kaybolmak isteriz. Tertemiz bir havada, kuş cıvıltıları içinde ve doğal ortamda sağlıklı bir uyku çekmek istiyorsanız, tercihiniz doğa içerisindeki villalar olmalıdır.
 
Ülkemiz deniz ülkesi olduğu kadar doğal güzellikleri ile de adından söz ettirir. Özellikle kıyı kesimlerimizdeki dağ ve ormanlar, deniz ve doğanın bir arada yaşanmasına imkan sağlar. Ege ve Akdeniz’in kışın ılık yazın sıcak günlerinde çam ormanları arasında bulunan ve çevre ile bütünleşmiş villalarda gönlünüzce bir tatil yapmak istiyorsanız, doğa içerisindeki villalar tek seçeneğiniz olacaktır.
 
 
Yaz veya kış olması önemli değil. Doğayı seviyor, uzun yürüyüşler yapmak, dinlenmek ve stres atmak istiyorsanız seçeneklerimiz tam size göre. İster tek başınıza, ister kalabalık bir grupla kalabileceğiniz farklı büyüklük ve özelliklerde doğa içerisindeki villalarımız ile doğaya dönebilirsiniz.
 
Doğa içerisindeki villalarımız genellikle denize yakın yerlerdeki dağların yamaçlarında bulunan köylerdedir. Hem medeniyete yakın hem de bir o kadar uzak olan bu villalar, geniş bir alan içinde bulunduğundan ve yakınlarında başka ev de olmadığından size tam bir inziva imkanı sağlar. Seçenekleriniz arasında köy evi konsepti veya modern mimaride inşa edilenler bulunur. İster tek katlı ister dubleks olan villalarımız güvenlik ve mahremiyet konusunda da gerekli tedbirler alınarak inşa edilmiştir.
 
Doğa içerisinde bir villa kiralamak istiyor ancak kaldığınız süre boyunca yiyecek ve diğer ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı merak ediyorsanız, en yakın alışveriş noktası ve yakınlarda bulunan hastane, taksi durağı gibi konularda ayrıca bilgilendirileceksiniz. Villalarımızın bulunduğu yerlere yakın köy ve yerleşimlerdeki işyerlerinden evlere sipariş ile istediğinizi getirtmeniz de mümkün.
 
Gerekli tüm eşya ve donanıma sahip doğa içerisindeki villalarımız ile sakin, huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek ve bunu bütçenize uygun koşullarda yapmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki tatili bizimle planlayın.