logo
+90 242 844 2939
+90 534 506 1939
Blog Muhafazakar Aileler İçin Dizayn Edilen Villalar

Muhafazakar Aileler İçin Dizayn Edilen Villalar

Muhafazakar ailelere uygun dizayn edilen villalar bu konudaki ihtiyacı büyük ölçüde kapatmıştır. Aileleri ile birlikte tatil yapmak isteyen ancak yaşam tarzı ve inançları açısından otelde kalmayı tercih etmeyen insanların en büyük sorunu kendilerine uygun bir tatil yapmak oluyordu. Aile üyeleri ile birlikte gidilen tatillerde genellikle hanımlar ve kız çocukları tatilin tadını çıkaramıyor, deniz veya havuza giremiyor, güneşin yaralı etkilerinden faydalanamıyordu. Hal böyle olunca ailece tatile gitmenin de bir önemi kalmıyordu.
 
Muhafazakar kiralık villa
 
Uzun süre bu ihtiyacı karşılayacak bir alternatif olmadığı için birlikte tatile çıkamayan muhafazakar ailelere uygun dizayn edilen villalar sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalktı. Her ne kadar bir dönem İslami yaşama uygun oteller gündeme gelmiş olsa da, hem fiyat bakımından hem de gerekli şartları sağlayamadığı için kısa süre içerisinde
popülerliğini kaybetmiştir.
 
Çekirdek ailesi yanında geniş ailesinin üyelerini de tatilde yanında görmek isteyen, kalabalık bir grup olarak tatil yapma planı olan muhafazakar aileler için en güzel ve ekonomik alternatif villa kiralamadır. Muhafazakar ailelere uygun dizayn edilen villalar sayesinde tüm akrabalar ile birlikte keyifli ve özel bir tatil yapmak mümkün.
 
Muhafazakar Villa
 
Gerek mimari yapısı gerekse konumu sayesinde civardan ve yakındaki diğer evlerden ayrılan, bahçesi ve havuzu hiçbir şekilde dışarıdan görülemeyen bu villalar, muhafazakar aileler için mükemmel bir tatil şekli. Havuza dilediği saatte ve mahrem kıyafetleri ile girebilen tesettürlü hanımlar, artık kişiye özel tatilin tadını çıkarabiliyor. Yüksek duvarları ve yukarıdan görülmesi imkansız bahçe ve havuzu ile tam bir koruma sağlayan bu villalar aynı zamanda ekonomik açıdan da otellere göre çok daha cazip fiyatlara sunuluyor.
 
Eğer siz de muhafazakar bir aile yapısına sahipseniz, tesettürlü eşiniz ve yakınlarınız varsa ve hep birlikte tatil yapmak istiyorsanız, muhafazakar ailelere uygun dizayn edilen villalar kataloğumuzdan dilediğinizi, istediğiniz tarihler arasında kiralayabilirsiniz. Kaç kişi olacağınızı ve diğer isteklerinizi bize iletmeniz halinde tamamen size özel tatil imkanı sağlayan villalarımız arasından sunacağımız seçenekleri değerlendirerek tercih ettiğiniz villada tatil yapabilirsiniz.